Wolontariat w Stowarzyszeniu NA TAK 20.08.2020

Wakacje powoli dobiegają końca ale nasi wolontariusze jak zawsze są przygotowani na kolejne wyzwania i jak zawsze są chętni do pomocy. Dominik, Rafał oraz Jakub w dniu dzisiejszym pomagali w pracach adaptacyjnych w Galerii NA TAK która się mieści w Poznaniu przy ulicy Mielżyńskiego. Wspaniała atmosfera tutaj panująca oraz przyjaźni ludzie – wszystko to spowodowało że prace szły w szybkim tempie i zakończone zostały zgodnie z harmonogramem. Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Kozickiej za zaproszenie i zaoferowaną rozszerzoną ofertę współpracy.

Opracował: M. C.

« 1 z 2 »

Mam talent

Przegrali w Darta, przegrali w Boule, nie poddali się!!! wystartowali w konkurencji którą sami stworzyli „Mam Talent”.

Brawo dla mistrzów🤓.

Opracował: F. K.

Boule

Kolejnym sposobem na zdrową rywalizację i miłe spędzenie czasu naszych wychowanków jest gra w Boule. To tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi. Kawałek trawnika i słoneczna pogoda gwarantują wspaniałą zabawę oraz sporą dawkę emocji.

Opracował: F. K.

Schronisko

Kolejny już raz wychowankowie naszego zakładu zaopiekowali się zaniedbanymi psami. Dzięki pasji i zaangażowaniu weterynarza Agnieszki do naszego przyzakładowego schroniska trafiają psiaki porzucone lub odebrane w różnych interwencjach. Zajęcia z dogoterapii uczą naszych nieletnich empatii i opieki nad zwierzętami. Wychowankowie pomagają także w przygotowaniach do dalszej adopcji.

Opracował: F. K.

Zakładowy turniej darta

W ramach zajęć wakacyjnych w lipcu odbył się zakładowy turniej darta. Tego typu zawody cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem wśród wychowanków. O wygranej decydują przeważnie skupienie i precyzja w trakcie gry, co pozwala każdemu stanąć do rywalizacji o nagrodę główną.

Opracował: F. K.