Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 10.03.2020

W dniu dzisiejszym w zajęciach terapeutycznych z hipoterapii na terenie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w Baranówku oprócz naszych wolontariuszy brali udział podopieczni WTZ ze Śremu. Pogoda oraz malowniczy krajobraz była dodatkową atrakcją zajęć. Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość udziału w zajęciach.

Opracował: M. Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 07.03.2020

Rafał, Sylwester oraz Piotr brali dzisiaj aktywny udział podczas zajęć z hipoterapii w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w Baranówku.  Co daje pozytywnego hipoterapia  dzisiaj mogła doświadczyć na sobie duża ilość osób która odwiedziła przyjazne progi Fundacji. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w tych zajęciach.

Opracował: M. Jankowski

Tydzień żołnierzy wyklętych

Świadomość burzliwej historii naszego narodu oraz kształtowanie postaw patriotycznych w sercach naszych podopiecznych jest dla nas niezwykle ważna. Młodzi ludzie muszą znać fakty i być świadomymi obywatelami. W związku z tym w dniu dzisiejszym (06.03.2020r.) zorganizowaliśmy uroczyste spotkanie w sali konferencyjnej. Wyświetlono film poświęcony żołnierzom wyklętym oraz urządzono pogadankę. Nasi wychowankowie jak zwykle nie zawiedli, ochotnicy przygotowali krótkie notatki odnośnie najbardziej znanych postaci i przedstawili je kolegom. Uczestnicy byli pod wrażeniem i jeszcze długo po zakończeniu spotkania młodzież między sobą dyskutowała. Aby ten dzień zapadł chłopcom w pamięć otrzymali oni pamiątki w postaci wpinek z symbolami żołnierzy wyklętych.

Opracował: K. Mysakowski

Wolontariat w Bursztynowym Zwierzyńcu 05.03.2020 – zajęcia popołudniowe

Wspaniała pogoda dzisiaj  towarzyszyła naszym wolontariuszom podczas zajęć terapeutycznych z hipoterapii i onoterapii w Bursztynowym Zwierzyńcu w Mórce koło Śremu. Wszystkie zaplanowane zajęcia zostały zrealizowane więc wykorzystano czas do realizacji kolejnego etapu projektu w którym uczestniczą nasi wolontariusze. Był oczywiście też czas na naukę jazdy konnej. Dziękujemy za zaproszenie.

Opracował: M. Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 05.03.2020

Nasi wolontariusze w dniu dzisiejszym uczestniczyli podczas zajęć terapeutycznych z hipoterapii w których brali udział Mali Jeźdźcy z Przedszkola nr 53 w Poznaniu. Zajęcia odbywały się w malowniczym terenie na terenie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w Baranówku. Pogoda była dodatkowym atutem tym atrakcyjnych zajęć. Dziękujemy za zaproszenie.

Opracował: M. Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 04.03.2020 – zajęcia popołudniowe

Ładna pogoda była sprzymierzeńcem podczas zajęć w których uczestniczyli nasi wolontariusze w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w Baranówku. Jak widać na załączonych zdjęciach wszyscy uczestnicy zajęć byli zadowoleni. Dziękujemy za zaproszenie.

Opracował: M. Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat w Bursztynowym Zwierzyńcu 04.03.2020

Nasi wolontariusze podczas zajęć w Bursztynowym Zwierzyńcu. Fotorelacja z dzisiejszego dnia.

Opracował: M. Jankowski

Wolontariat w Bursztynowym Zwierzyńcu 03.03.2020