Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 25.06.2019 zajęcia popołudniowe

Dzisiaj kolejny raz nasi wolontariusze brali udział w zajęciach terapeutycznych z hipoterapii, które odbywały się na terenie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w Baranówku. Jak zwykle zajęcia przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze.

Autor: Mariusz Jankowski

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 23.06.2019

Zajęcia terapeutyczne z hipoterapii w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia przynoszą wymierne efekty dla obu stron. Zarówno dla pacjentów, jak również dla naszych wolontariuszy. W dniu dzisiejszym do Fundacji zawitała duża ilość pacjentów, którzy chcąc wykorzystać sprzyjające warunki atmosferyczne, skorzystali z dobrodziejstwa tej terapii. Na zakończenie zajęć, jak zwykle, braliśmy udział w nauce jazdy konnej, która dzisiaj odbyła się w przepięknym terenie otaczającym Fundację.  Dziękujemy Wam za poświęcony czas, zaufanie oraz za to wszystko, czego się od Was uczymy.

Autor: Mariusz Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat w FIORD team 19.06.2019

W dniu dzisiejszym w Spółdzielni Socjalnej FIORD team oprócz zajęć terapeutycznych z hipoterapii nasi wolontariusze mieli możliwość całodniowego szkolenia w jeździe konnej, które były realizowane pod okiem profesjonalnej kadry. Dziękujemy.

Autor: Mariusz Jankowski

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia – 18.06.2019 zajęcia popołudniowe

Przez ostatnie dni słońca mamy pod dostatkiem, więc skorzystaliśmy z pięknej pogody i odwiedziliśmy po raz kolejny wspaniałych ludzi w Fundacji! Tak jak zawsze, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych oraz nauce jazdy konnej, co sprawia nam niemałą radość za każdym razem. Jednak dziś zostaliśmy bardzo mocno zaskoczeni kolejną nagrodą,  jaką otrzymujemy za pomoc wolontariacką którą dajemy Fundacji – mieliśmy możliwość godzinnej przejażdżki bryczką, którą powoził Michał Nowaczyk – światowej sławy zawodnik  w powożeniu tradycyjnym i wieloletni wolontariusz działający w Fundacji, który swoją wiedzę przekazuje nam podczas pokazów w parapowożeniu. Dziękujemy z całego serca!

Autor: Mariusz Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 16.06.2019

Bycie wolontariuszem jest dla nas radością, bo jesteśmy zaprogramowani na pomaganie.

Autor: Mariusz Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat FIORD team 12.06.2019 zajęcia popołudniowe

Dzisiaj oprócz zajęć terapeutycznych z hipoterapii mogliśmy uczestniczyć w warsztatach tematycznych zorganizowanych przez Spółdzielnię Socjalną FIORD team, gdzie zademonstrowaliśmy technikę wypalania w drewnie – pirografię. Pirografia to jedna z technik pracy w drewnie, której efektem jest pięknie zdobiona stolarka. Tej wymagającej sztuki może się nauczyć każdy.  

Autor: Mariusz Jankowski

Wolontariat Stowarzyszenie “NA TAK’ – 12.06.2019

Stowarzyszenie ‘NA TAK” – pielęgnacja terenów zielonych.

Autor: Mariusz Jankowski

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pan Smolenia 11.06.2019 zajęcia popołudniowe

Przepiękna pogoda i udane zajęcia. Tylko tak dalej. Uśmiech jest nieodzownym elementem zajęć terapeutycznych z hipoterapii i nigdy nas nie opuszcza – jest zawsze na ustach pacjenta, opiekuna oraz  terapeuty (również tego czworonożnego).

Autor: Mariusz Jankowski

Wolontapiat DPS św Rocha 11.06.2019

Dzisiaj nie tylko słońce podgrzewało atmosferę naszej pracy, ale także powierzone obowiązki. Nasze doświadczenie i zaangażowanie. odzwierciedla się w zaufaniu, jakim jesteśmy obdarzani. Dziękujemy za wiarę w nasz potencjał.

Autor: Mariusz Jankowski