Obóz w Puszczy Knyszyńskiej w ramach projektu SIĘ KRĘCI!

Nasi wychowankowie w ramach SIĘ KRĘCI wyjechali do leśniczówki do Puszczy Knyszyńskiej, by pisać własne teksty, chodzić na leśne wyprawy i doświadczać pracy zespołowej m.in z harcerzami i artystami z różnych dziedzin sztuki. Podczas obozu powstają teksty piosenek i koncepcje na teledyski. Bądźcie z nami i obserwujcie postępy na https://www.facebook.com/pg/siekreci111 .
Projekt SIĘ KRĘCI jest realizowany przez Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty, a współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zapraszamy na stronę projektu SIĘ KRĘCI:

https://www.facebook.com/siekreci111

https://www.youtube.com/user/siekreci111

Projekt 22.08.2018

Kolejne udane zajęcia, widać już doświadczenie uczestników. Jakub z Tomaszką tworzą naprawdę zgrany duet. Bardzo dziękujemy Wam za wysiłek i za chęć godzenia różnych obowiązków z działaniami na rzecz osób potrzebujących.

« 1 z 2 »

Projekt w dniach: 03.08.2018, 8 i 9.08.2018, 11 i 12.08.2018

Mija połowa sierpnia. Miesiąc ten przywitał nas słoneczną pogodą, co pozwoliło nam na powrót do częstszych spotkań w ramach Projektu. Dominik, Maciej, Marek, Patryk, Sebastian – dziękujemy Wam za uśmiech i gotowość dzielenia się dobrem, które powraca! Pan Dyrektor z dumą obserwował Was w trakcie zajęć, będąc pod wrażeniem poczynionych postępów. Pan Sylwester dostrzegając Wasze zdolności i zainteresowanie hipoterapią, zaangażował się w naukę, demonstrując czynności pielęgnacyjne przy koniach. Pacjenci DPS Was kochają, a oni zawsze są szczerzy w uczuciach. Z perspektywy Zakładu wspólne wyjście nad jezioro to tylko nagroda, a dla nas to bycie razem – to GRUPA PROJEKTOWA!

« 1 z 3 »