Wolontariat 24.03.18

Sobota 24.03.18 we Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w Baranówku. Była praca, była nauka, była pomoc przy hipoterapii i jak zwykle był czas na relaks i zabawę. Ogromna życzliwość i serdeczność jaka nas tam spotyka powoduje że chce się tam być i pomagać tym co pomocy potrzebują. Dla tych właśnie chwil aż cisną się na usta słowa – WARTO POMAGAĆ !!! Niestety czas biegnie tam zbyt szybko i musieliśmy wracać do domu, ale już odliczamy czas żeby tam znowu pojechać.

« 1 z 2 »

Wyjazd narciarski – Bukowina Tatrzańska 03.2018

W marcu 2018 roku nastąpił kolejny już trzeci wyjazd na narty wychowanków naszego zakładu. Chłopcy poza codziennymi zajęciami sportowymi, zachwycali się pięknem Polskich Tatr, a także smakowali potraw góralski serwowanych przez p. Piotra.
W miłej pełnej wrażeń atmosferze szlifowali swoje umiejętności i trzeba stanowczo powiedzieć, że szusowali po trasach Białki i Bukowiny Tatrzańskiej jak “Starzy Górale”.

Dzień wagarowicza

Dzień WAGAROWICZA a chłopacy biorący udział we wolontariacie w pracy. Wykonaliśmy wiosenne porządki i w ten sposób obiekt jest przygotowany do zajęć z hipoterapii oraz jazd – lśni czystością zarówno obiekt jak i konie.

Wyjazd na narty – Tatry 12.2017

W grudniu 2017 roku po raz drugi wyjechaliśmy do pięknej Bukowiny Tatrzańskiej na obóz narciarski. Uczestniczyło w nim trzech wychowanków naszego zakładu.
Po czterech dniach ćwiczeń pod okiem instruktorów Krzysztofa i Jarka chłopcy super opanowali podstawowe umiejętności jazdy na nartach.