Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej na zapytanie ofertowe ZP/ZO/04/2017

Informację o wyborze oferty najkorzystniejszej na zapytanie ofertowe ZP/ZO/04/2017 dotyczące sukcesywnej dostawy do Zakładu Poprawczego w Poznaniu art. spożywczych z podziałem na 4 części: część I dostawa pieczywa, część II dostawa mięsa, wędlin i drobiu, część III dostawa mleka i przetworów mlecznych, część IV dostawa mrożonek i ryb mrożonych.
Szczegóły w załączniku.

CZWORONOGI W ZAKŁADZIE

W wyniku nawiązania współpracy z Klubem Miłośników Sportów Kynologicznych oraz firmami “I wszystko jasne” i “Annówka” odbyły się pierwsze zajęcia edukacyjne podczas których wychowankowie mogli zapoznać się ze sposobem zachowania w stosunku do zwierząt, opieki nad nimi oraz zapoznali się z zagadnieniami dotyczącymi odpowiedzialnego traktowania zwierząt. Był również czas na zabawę z psami oraz zajęcia fizyczne – frisbee. Na zajęcia przybył również wychowawca Michał Nowak wraz ze swoim pupilem ponieważ razem postanowili  spędzić wolny czas na świeżym powietrzu:)

 

 

Podium dla naszych wychowanków :)

Dziś  wystartowaliśmy w II Borówieckiej Zadyszce i ku wielkiej radości nas wszystkich nasi wychowankowie Daniel i Kacper zajęli dwa najwyższe miejsca na podium w swojej kategorii wiekowej 🙂 Jesteśmy mega dumni z naszych Chłopaków!!!