Koncert Kolah w ZP

Ostatnio wystąpił u nas raper Kolah. Nie był to zwyczajny koncert. Przede wszystkim było to spotkanie z mądrym człowiekiem, który nie szczędził naszym chłopakom czasu na rozmowy o wielu aspektach życia. Wizyta Kolah na długo zapadnie w pamięci. Udział w koncertach raperskich wyraźnie motywuje naszych chłopaków do dalszej pracy w zakładowym studiu. Pozdrawiamy!

26.01.2017

Kolejna akcja naszych wolontariuszy w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia.

W dniu 17 stycznia 2017 roku, kolejny raz pomagaliśmy w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Oprócz prac porządkowych, pomagaliśmy przy rozładunku transportu sprzętu rehabilitacyjnego, który przyjechał z Niemiec. Po skończonej pracy był czas na naukę jazdy konnej 🙂

WOŚP w Szamotułach

W tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Szamotułach wsparł raperskim występem również nasz wychowanek Damian. Publika była spora, w związku z czym i trema niemała, jednak Damian po raz kolejny bez problemu dał sobie radę, czego dowodem były huczne brawa publiki!

15.01.2017

Projekt “Walka o zmianę” ruszył

Wystartował nasz nowy projekt “Walka o zmianę”.  Kacper i Daniel to pierwsi szczęśliwcy, którzy w każdy piątek będą uczestniczyć w otwartych dla wszystkich osób z Poznania treningach INTRO w klubie Gracie Barra Poznań. Założenie projektu są wymagające, ale wierzymy, że chłopakom uda się wytrwać w mozolnej pracy nad  swoimi słabościami. Trzymamy kciuki!