Wizyta na planie filmowym w ATM

Przy okazji wizyty na festiwalu filmów dokumentalnych MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY we Wrocławiu odwiedziliśmy ATM Studio, czyli wielki gmach, w którym powstają m.in. takie seriale jak: „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Policjantki i policjanci” etc. Chłopaki byli bardzo podekscytowani i nie mogli uwierzyć, że bar Barian istnieje tylko w studiu :).

20.05.2016

Festiwal filmów dokumentalnych MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY we Wrocławiu

Nasi wychowankowie zaprezentowali swoje raperskie umiejętności podczas największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce – MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY. Chłopcy wystąpili po projekcji filmu „Sonita” . Film zrobił na nas duże wrażenie.

Film “Sonita” to opowieść o kilkunastoletniej raperce z Afganistanu. Sonita jest bardzo inteligenta i wyjątkowo świadoma. Wierzy w słuszność własnych marzeń i nie poddaje się okrutnemu losowi. Równoważy w sobie pokorę i upór w dążeniu do realizacji własnych celów. Znajduje ludzi, dzięki którym udaje się jej dokonać „niemożliwego”. Nie zostaje sprzedana i wydana za mąż za zupełnie obcego, starszego mężczyznę. Zamiast tego trafia do szkoły muzycznej, nagrywa teledyski, walczy o prawa kobiet, jest wolna…

19.05.2016