Koncert w ramach festiwalu Och! Pener!

W ramach festiwalu OCH!PENER! w Inkubatorze Kultury PIREUS odbył się koncert podczas, którego wystąpiła grupa projektowa „RYTM ŁAZARZA TEJ”. Damian z wprawą reprezentował na scenie nasz zakład. Atmosfera była bardzo gorąca, gdyż w festiwalu brało udział wielu wykonawców z różnych dziedzin sztuki i różnych narodowości. Podczas finału OCH!PENER! mieliśmy okazję spotkać i podziwiać pokazy beatbox-erów, bębniarzy i graficiarzy.

10.12.2016

Support przed koncertem Palucha w Szamotulskim Ośrodku Kultury

Wychowankowie nie porzucają swej hip-hopowiej zajawki, także rap nadal rozbrzmiewa w naszych murach. Dzięki temu, że chłopaki szlifują na bieżąco swoje “skille”, mogli podjąć się wyzwania jakim było przyjęcie zaproszenia do Szamotulskiego Ośrodka Kultury, by wystąpić jako support przed koncertem “Palucha”. Stres był spory, ale aplauz publiczności zdecydowanie większy. Respekt!

08.10.2016

Wizyta na planie filmowym w ATM

Przy okazji wizyty na festiwalu filmów dokumentalnych MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY we Wrocławiu odwiedziliśmy ATM Studio, czyli wielki gmach, w którym powstają m.in. takie seriale jak: „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Policjantki i policjanci” etc. Chłopaki byli bardzo podekscytowani i nie mogli uwierzyć, że bar Barian istnieje tylko w studiu :).

20.05.2016

Festiwal filmów dokumentalnych MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY we Wrocławiu

Nasi wychowankowie zaprezentowali swoje raperskie umiejętności podczas największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce – MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY. Chłopcy wystąpili po projekcji filmu „Sonita” . Film zrobił na nas duże wrażenie.

Film “Sonita” to opowieść o kilkunastoletniej raperce z Afganistanu. Sonita jest bardzo inteligenta i wyjątkowo świadoma. Wierzy w słuszność własnych marzeń i nie poddaje się okrutnemu losowi. Równoważy w sobie pokorę i upór w dążeniu do realizacji własnych celów. Znajduje ludzi, dzięki którym udaje się jej dokonać „niemożliwego”. Nie zostaje sprzedana i wydana za mąż za zupełnie obcego, starszego mężczyznę. Zamiast tego trafia do szkoły muzycznej, nagrywa teledyski, walczy o prawa kobiet, jest wolna…

19.05.2016

I urodziny PaT w Szamotułach

Gościliśmy na 1-szych urodzinach PaT-u w Szamotułach, nasi wychowankowie dali raperski popis na scenie, wzbudzając bardzo duże zainteresowanie publiczności. Brawo chłopaki!

23.03.2016

Dziewicza Góra Biega

Cykl zakończył się sobotę, dla nas był to bardzo szczęśliwy dzień, gdyż Przemek i Mateusz zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej grand prix. Jesteśmy dumni z naszych wszystkich biegających wychowanków i życzymy im sukcesów. Za dwa tygodnie finałowy bieg w grand prix  City Trail Poznań, a za dwa miesiące  Biegi W Szczawnicy gdzie czeka nas sprawdzian na naprawdę długich i wymagających dystansach.
Część fotek umieszczamy dzięki uprzejmości http://szaszner.com/fotografia-sportowa/

 

Dwaj brodacze się spotkali :)

Wreszcie się udało! Po prawie pół roku od pojawienia się pomysłu, doszło do realizacji. Udało mi się zaprosić do Zakładu Poprawczego najbardziej znanego i zapracowanego Fryzjera Męskiego w Poznaniu. Adam Szulc wpadł do naszej placówki z całą ekipą oraz dużą ilością sprzętu: pachnideł, pomad, nożyczek, brzytew, wszystkiego czego potrzebuje profesjonalny Barber. Wychowankowie od wielu tygodni czekali na naszego gościa planując swoje nowe fryzury, więc poruszenie było wielkie.
Adam razem z nastoletnim synem Nikodemem oraz pomocnikami Mateuszem i Szymonem przystąpili do pracy, ostrzygli kilkunastu wychowanków oraz kilku pracowników. Na kilka godzin świetlica grupy 2 zamieniła się w prawdziwy męski salon fryzjerski. Tak jak w firmowym salonie Adama „Styl A&B” kolejka była pokaźna. Nikodem z ojcem, ramie w ramie, brzytwa w brzytwę uwijali się jak w ukropie, realizując najdziwniejsze zamówienia.
Serdeczne podziękowania oraz wyrazy szacunku i uznania dla prawdziwego Artysty i jego załogi.