Wolontariat w FIORD Team 26.09.2019 – zajęcia popołudniowe

Nasi wolontariusze Dominik i Rafał w dniu dzisiejszym wykonali w stajni FIORD Team prace pielęgnacyjne w pomieszczeniach przeznaczonych dla pupili stajni. Dobre samopoczucie koni jest ważne zarówno dla nich jak i dla nas oraz osób korzystających z dobrodziejstwa jakie daje hipoterapia.

Autor: Mariusz Jankowski

Wolontariat w NB Ranch 03.04.2019

W dniu dzisiejszym nasi wolontariusze odwiedzili stajnię NB Ranch. Pod bacznym okiem profesjonalisty zostały wykonane wszystkie zlecone prace. Jakub, Eryk oraz Mateusz mieli możliwość zapoznania  się z ulubieńcami stajni, którzy bacznie przyglądali się naszym wolontariuszom podczas wykonywanych przez nich pracach pielęgnacyjnych oraz porządkowych. Na zakończenie zajęć Erykowi, Jakubowi oraz Mateuszowi zafundowano kurs profesjonalnej jazdy konnej w siodle westernowym. Dziękujemy za zaproszenie.

Autor: Mariusz Jankowski

« 1 z 2 »

PoczytajMY

W roku szkolnym 2016/2017 przystąpiliśmy do ogólnopolskiego programu “PoczytajMY”. W ramach programu wychowankowie odwiedzają Przedszkole nr 53 w Poznaniu. Najpierw czytają  opowiadania i wierszyki, a następnie prowadzą zajęcia związane z tematyką wysłuchanych tekstów, rysują i bawią się z przedszkolakami.