Przetarg ZP/PN/02/2020

Sukcesywna  dostawa oleju opałowego lekkiego na cele grzewcze do Zakładu Poprawczego w Poznaniu

Ogłoszenie w BZP nr 597407-N-2020  z dnia 14.10.2020r.

Szczegóły w załącznikach:
ogłoszenie,
SIWZ,
załącznik 1 – formularz ofertowy,
załącznik 2 – formularz cenowy,
załącznik 3 – spełnienie warunków,
załącznik 4 – dot. braku podstaw wykluczenia,
załącznik 5 – grupa kapitałowa.
załącznik 6 – udostępnienie zasobów.
załącznik 7 – wzór umowy.

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 06.10.2020

Dzisiejsze zajęcia terapeutyczne z hipoterapii przebiegały w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia jak zwykle w sympatycznej atmosferze z nieodzownym uśmiechem na twarzy. Dziękujemy terapeutom za zaufanie oraz za  wszystko co dla nas robicie. Wasza wiara w nas oraz nasze możliwości są dodatkową motywacją, żeby jeszcze bardziej angażować się w pomoc tym, którzy jej potrzebują. Zawsze pamiętamy że POMAGAJĄC INNYM, POMAGAMY SOBIE !!!!!

Opracował K. M.

« 1 z 2 »

Wizyta Pawła Apolinarskiego w ZP 06.10.2020

W dniu dzisiejszym naszą placówkę odwiedził Pan Paweł Apolinarski reprezentujący firmę APOLINARSKI GROUP, która specjalizuje się w kaskaderce konnej, dżygitówce oraz organizowaniu m. In. Inscenizacji historycznych. Podczas spotkania Pan Paweł Apolinarski przedstawił propozycję rozszerzenia  współpracy. Oferta ta jest wynikiem wspaniale rozwijającej się dotychczasowej współpracy i będzie ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych nie tylko wolontariuszy!!!

Opracował K. M.

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 01.10.2020

Dzisiejszy dzień nasi wolontariusze spędzili w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Pełni zapału od razu po przyjeździe na miejsce zabrali się do pracy i bardzo chętnie pomagali przy zajęciach terapeutycznych. Mimo, że pogoda nie dopisała, naszym wolontariuszom absolutnie to nie przeszkodziło i uśmiech towarzyszył im cały czas – byli zachwyceni. Oprócz tego dzisiaj do Baranówka przyjechała ekipa telewizyjna, która udokumentowała wszystkie działania, które prowadzone są przez naszą placówkę w ramach wolontariatu. Więcej informacji już niedługo na naszej stronie internetowej.

Opracował K. M.

« 3 z 3 »

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia 29.09.2020

Każda wizyta w Fundacji Stworzenia Pan Smolenia bez względu na warunki pogodowe to RADOŚĆ I UŚMIECH u naszych wolontariuszy.  Tutaj czas płynie zbyt szybko, żeby zrealizować wszystko co się chcę zrobić dla tych WSPANIAŁYCH LUDZI w ramach podziękowania za to co oni robią dla nas. Jest czas na pracę oraz zawsze jest czas  na zajęcia terapeutyczne z hipoterapii. Wiemy z własnego doświadczenia że w hipoterapii koń cieszy, ale przede wszystkim leczy.  Dziękujemy za zaproszenie.

Opracował K. M.