Wolontariat Fundacja Stworzenia Pana Smolenia 16.05.2019

Wolontariat w Fundacji Stworzenia Pana Smolenia to możliwość udziału w zajęciach terapeutycznych z hipoterapii oraz zawsze nauka jazdy konnej. Dziękujemy.

Autor: Mariusz Jankowski

« 1 z 2 »

Wolontariat BIEG NA TAK 11.05.2019

Dnia 11.05.2019 nasi wolontariusze pomagali przy organizacji charytatywnej imprezy „BIEG NA TAK”. Dziękujemy Stowarzyszeniu NA TAK za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tak szlachetnej imprezie.

Autor: Mariusz Jankowski

« 1 z 2 »

Ogólnopolski Konkurs Papieski

Dnia 13 maja 2019 r. czterech naszych wychowanków wzięło udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Papieskim w Zakładzie Poprawczym w Warszawie Falenicy. Tematem tegorocznego Konkursu były słowa Jana Pawła II: „Człowieka trzeba mierzyć miarą serca”. Sebastian i Szymon wykonali w warsztatach szkolnych prace. Poza tym Szymon wraz z Erykiem i Rafałem przystąpili do testu wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II. Pan Krzysztof Wojtkowiak został zaproszony do jury. Po wysiłku umysłowym relaksowaliśmy się przy grillu i „kremówkach papieskich”. Potem nastąpiło ogłoszenie wyników.

W kategorii prace malarskie/rzeźbiarskie/fotograficzne Szymon zajął ex aequo I miejsce, a Sebastian otrzymał wyróżnienie. Nasi wychowankowie również osiągnęli dobre wyniki z testu wiedzy. Każdy z wychowanków otrzymał dyplom i upominek za udział w Konkursie. Gratulujemy!

Autor: Jolanta Szymczak

No Images found.

Wybór oferty ZP/ZO/06/2019

Wybór oferty najkorzystniejszej w zapytaniu ofertowym ZP/ZO/06/2019 na dostawę artykułów spożywczych do Zakładu Poprawczego w Poznaniu z podziałem na 3 części:

– I część-dostawa pieczywa,
– II część-dostawa mięsa, wędlin i drobiu,
– III część – dostawa mrożonek i ryb mrożonych.

Szczegóły w załączniku.

Wolontariat stajnia Fiord Team 29.04.2019

Dzisiaj nasi wolontariusze zostali zaproszeni do stajni FIORD TEAM mieszczącej się w miejscowości Złotniki leżącej niedaleko  Poznania  przez Panią Martę Loks – Palimąkę – Prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej Fiord Team. Stajnia znajduje się w bardzo malowniczej okolicy, co sprzyja pracy w tym miejscu. Mieliśmy okazję poznać profesjonalnych instruktorów oraz równie profesjonalnych milusińskich na co dzień tu przebywających. W stajni wykonaliśmy pracę mające  na celu poprawienie kosmetyki tego miejsca. Dziękujemy bardzo za zaproszenie. Mamy nadzieję, że już niedługo znów będziemy mieli okazję odwiedzić to magiczne miejsce.

Autor: Mariusz Jankwoski

Wizyta w KRUS

Wraz z naszymi podopiecznymi odwiedziliśmy poznański oddział KRUS. Urzędnicy przedstawili ofertę skierowana do naszych wychowanków z terenów podmiejskich oraz rodzin rolniczych . Chłopcy dowiedzieli się jak zdobyć dofinansowania lub zostać płatnikiem krus.

Autor: Krzysztof Mysakowski