Dziewicza Góra Biega

Cykl zakończył się sobotę, dla nas był to bardzo szczęśliwy dzień, gdyż Przemek i Mateusz zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji generalnej grand prix. Jesteśmy dumni z naszych wszystkich biegających wychowanków i życzymy im sukcesów. Za dwa tygodnie finałowy bieg w grand prix  City Trail Poznań, a za dwa miesiące  Biegi W Szczawnicy gdzie czeka nas sprawdzian na naprawdę długich i wymagających dystansach.
Część fotek umieszczamy dzięki uprzejmości http://szaszner.com/fotografia-sportowa/

 

Dwaj brodacze się spotkali :)

Wreszcie się udało! Po prawie pół roku od pojawienia się pomysłu, doszło do realizacji. Udało mi się zaprosić do Zakładu Poprawczego najbardziej znanego i zapracowanego Fryzjera Męskiego w Poznaniu. Adam Szulc wpadł do naszej placówki z całą ekipą oraz dużą ilością sprzętu: pachnideł, pomad, nożyczek, brzytew, wszystkiego czego potrzebuje profesjonalny Barber. Wychowankowie od wielu tygodni czekali na naszego gościa planując swoje nowe fryzury, więc poruszenie było wielkie.
Adam razem z nastoletnim synem Nikodemem oraz pomocnikami Mateuszem i Szymonem przystąpili do pracy, ostrzygli kilkunastu wychowanków oraz kilku pracowników. Na kilka godzin świetlica grupy 2 zamieniła się w prawdziwy męski salon fryzjerski. Tak jak w firmowym salonie Adama „Styl A&B” kolejka była pokaźna. Nikodem z ojcem, ramie w ramie, brzytwa w brzytwę uwijali się jak w ukropie, realizując najdziwniejsze zamówienia.
Serdeczne podziękowania oraz wyrazy szacunku i uznania dla prawdziwego Artysty i jego załogi.

Wystawa samochodów Malta Poznań

Wyprawa do Szczecina

Wyjazd w góry

Wycieczka do Biskupina

« 2 z 2 »

Wizyta w kręgielni

Wizyta na basenie

Wierzchowo

« 1 z 2 »